Skin Cleaner KD-8022A
Skin Cleaner KD-8022A
220.00 zł

Poradnik

Niewielkie blizny pooperacyjne – czy jest na to rada?

Choć zabieg operacyjny to konieczność, któremu trzeba się poddać, aby wrócić do pełni zdrowia, w wyniku ingerencji chirurga wiąże się zawsze z przerwaniem ciągłości skóry. To z kolei sprawia, że powstają blizny, jeśli odpowiednio wcześnie wdrożymy specjalne preparaty pielęgnacyjne, możemy zminimalizować ich widoczność.

Czytaj wicej
Jak skutecznie zadbać o skórę szyi i dekoltu?

Jak wszystkim kobietom wiadomo, skóra szyi i dekoltu jest niesamowicie delikatna, cienka i wrażliwa. Poświęcając jej codziennie zaledwie kilka chwil, mamy szansę ustrzec ją przed przedwczesnym starzeniem się. Ponieważ pozbawiona jest niemal zupełnie gruczołów łojowych, musi być regularnie nawilżana i pielęgnowana.    

 
Czytaj wicej
Jak dbać o cerę suchą i wrażliwą?

Skóra sucha i wrażliwa wymaga specjalnego traktowania. Jeśli będzie starannie i prawidłowo pielęgnowana, nawet w wieku dojrzałym będzie wyglądała młodo, świeżo i zdrowo. Najważniejszą wszakże rzeczą jest jej właściwe nawilżenie, a dobór odpowiednich kremów i preparatów jest ważny, aby skóra nie uległa podrażnieniom.

Czytaj wicej
Jak walczyć z cellulitem

Cellulit bardziej znany jako „pomarańczowa skórka” to przypadłość, która dotyka bardzo wiele kobiet. Statystki wskazują, że aż 85% pań boryka się z tą przypadłością.  Choć w dużej mierze skłonność do powstawania cellulitu jest dziedziczna, to picie dużej ilości kawy, palenie papierosów i alkohol także mogą go powodować.

Czytaj wicej
Jak się pozbyć zmarszczek mimicznych?

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że pierwsze zmarszczki mimiczne mogą pojawić się już po 20. roku życia. Choć to zupełnie naturalny proces, wiele kobiet chce zminimalizować ryzyko ich powstania oraz stopień widoczności.

Czytaj wicej

   
MASAŻ   MEZOTERAPIA   PEELING
Dobry masaż działa odżywczo oraz pobudzająco nie tylko na naszą psychikę ale i ciało, wspomaga krążenie krwi i limfy, poprawia funkcje komórek oraz pomaga się zrelaksować.
 
Obecnie stosujemy metody bezigłową oraz igłową. Bezigłowa wymaga stosowania masażera wytwarzającego “kanały” którymi substancje docierają do najgłębszych partii skóry i pobudzają jej funkcje.
 
Doskonale oczyszczona skóra jest podstawą zdrowego i młodego wyglądu. Stosując odpowiedni peeling do potrzeb swojej skóry pozwolisz jej na lepsze oddychanie, oczyszczenie czy odżywienie. 

 

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ -10% RABATU

Zapraszamy do subskrybowania newslettera poprzez dopisanie swojego adresu e-mail do naszej bazy.

Na dobry początek otrzymasz kod rabatowy -10% do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie.

newsletter
tutaj podaj swój adres e-mail aby otrzymywać nowości i porady:

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ -10% RABATU


został dopisany do bazy subskrybentów.

Pod wskazany adres e-mail został wysłany kod rabatowy.

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ -10% RABATU


Twój adres e-mail prawdopodobnie istnieje już w naszej bazie.

Niestety nie możemy Ci wysłać kodu rabatowego.